Кальян-бар Hookah Love на Оболоні

Хочете ненадовго відсторонитися від повсякденних обов’язків або віддаєте перевагу обговоренню важливих ділових питань в неофіційній обстановці? Незалежно від причини, загляньте до Нас в кальян-бар Hookah Love за адресою: вулиця Маршала Тимошенко 21 к3 поруч з метро Мінська! Пари густого диму і море затишку – це прекрасне місце, щоб посидіти з кальянною трубкою. Спеціально для вас в меню тютюн всіляких смаків і фірмові суміші від наших hookah-майстрів. Щоб організаційні дрібниці не затьмарили ваш відпочинок, бажано заздалегідь подбати про вибір часу відвідування кальян-бару Hookah Love на Мінській. Наші співробітники оперативно дадуть відповідь на ваші запитання і забронюють стіл згідно всіх ваших побажань.

Забронювати стіл

Проект Hookah Love – це кальян бар з літньою терасою на Оболоні, але абсолютно оригінальний у своєму роді. Тут немає жорстких правил і церемоніальної помпезності, пов’язаних з курінням кальяну, а головне – в Hookah Love немає жодного кальянщика, тільки – справжні «Чарівники»! Гостям кальян бару Hookah Love на Маршала Тимошенко 21 к3 наші кальянщики із задоволенням запропонують недорого покурити кальян на будь-який смак, колір, запах і настрій, врахують всі побажання і навіть найсміливіші фантазії!

Скільки коштує кальян в мережі Hookah Love? Наші ціни на кальяни по акції починаються всього від 249 грн!

Ціни на кальяни

Кальянщики мережі Hookah Love прекрасно знають, як приготувати правильний кальян, як часто потрібно міняти вугілля, яка потрібна вода і які ароматні мікси підійдуть для спокійного відпочинку, релаксу і гармонійного занурення в світ ароматів, а які краще пробувати в компанії друзів, випускаючи забавні кільця.

У нашій лабораторії кальянів представлені культові апарати, які полюбилися багатьом: Karma, Alpha Hookah, Totem, Geometry і багато іншого. Так само ми не забуваємо поповнювати наш арсенал і йти в ногу з часом.

Вражаюча кальянная карта представлена ​​провідними марками тютюну а саме: Jibiar, DailyHookah, MustHave, DarkSide, Tangier’s, Milano, складається більш ніж з 100 міксів і більше 40 смаків! Серед цього розмаїття кожен Гість, вибираючи кальян для себя, обмежується тільки уявою. При цьому Гість може не зупинятися на чомусь конкретному, а попросити наших кальянщиків зробити «щось літнє», «щось солоденьке», «щось міцне» або взагалі мікс-сюрприз. У будь-якому випадку подорож в країну кальянів буде приємною!

Прокласти маршрут

До кальянів Вам порекомендують фірмовий китайський чай з солодощами або фруктами, які прекрасно відтіняють смак обраного тютюну. Крім того, обов’язково спробуйте наші спеціальні кальянні коктейлі (алкогольні та безалкогольні), які були розроблені барменами Hookah Love з урахуванням кожного запропонованого в кальян-меню міксу. Ці напої доповнять ваше смакове сприйняття.

В кальянній Hookah Love Ви можете відпочити на м’яких диванах, тішачи свій слух безтурботною музикою, а свою душу – зустріччю із загадковою культурою Сходу, яка так гарно прижилася і у нас. Hookah Love – місце, де ми вирішили зібрати всіх небайдужих до кальяну і здивувати кожного.